Haber

Akşener’den ilk seçim videosu: İmamoğlu da var

ÂLÂ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, 2023 seçimleri öncesi bağ kurma kampanyasının ilk görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı.

Akşener, “Adalet Devlete Yakışır, Ciddiyet Devlete Yakışır, Samimiyet Devlete Yakışır, Merhamet Devlete Yakışır, Cesaret Devlete Yakışır, Millet Devlete Yakışır, Başbakan Millete Yakışır” sloganlarıyla kurguladığı imaja ayrıca ekledi. . “20 yıldır ülkemizi esir alan bu haksız düzen; Milletimizle birlikte sandıkta değiştireceğiz! Çünkü #DevleteAdalet Yakışır!” notu ekledi.

‘ÇAYIM MASAYA GELMEDEN…’

Akşener’in Türkiye’nin bir gecede terk ettiği İstanbul Sözleşmesi’nden hukuka aykırı olarak çekilme kararına ilişkin olarak; “İYİ Parti iktidarında, daha çayım sofraya gelmeden İstanbul Sözleşmesi bizi yeniden yaşatacak!” argümanı hatırlattı.

Videoda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na verilen hapis cezası, “5-10-15 maaş alan saray müşavirleri” ve sosyal medya sansürü içeren “Dezenformasyon Yasası” da işlendi.

Videonun sonunda Akşener ve İmamoğlu’nun İstanbul’daki kampanyanın billboardlarına yansıyan fotoğrafı, Meral Akşener’in ise; “Geldikleri gibi gidiyorlar. Geldikleri gibi senin isteğinle gidecekler!” kelimeler yer aldı.

Önümüzdeki günlerde ÂLÂ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in resmi sosyal medya hesaplarından kampanyanın diğer pahalı setlerinin görsel paylaşımının yeniden yapılacağı açıklandı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu